Medarbetare

 

 

Karl Söderblom

Värderingsman

Av Sveriges handelskamrar utsedd värderingsman

Specialist antikviteter, bohagsvärdering, maskiner

karl@sodersens.se

+46 (0)70 622 07 37

Anders Söderblom

Ansvarig Intendent

Södersens Bålsta

Av Sveriges handelskamrar utsedd värderingsman

Specialist design & keramik, konkursvärdering, bohagsvärdering

anders@sodersens.se

+46 (0)763 09 91 79

Patrik Pettersson

Värderingsman

Av Sveriges handelskamrar utsedd värderingsman

Ansvarig inlämning konst

patrik@sodersens.se

+46 (0)733 22 71 67

Linnéa Holmer

Värderingsman

Specialist bohagsvärdering

linnea@sodersens.se

 +46 (0)702 52 05 56

Anna Stephensen

VD

anna@sodersens.se

+46 (0)762 91 94 79

Clara Kling

Ansvarig Intendent

Södersens Uppsala

clara@sodersens.se

+46 (0)730 48 88 14

Catherine Klev

Kundtjänst / Värderingsman Södersens Uppsala

info_uppsala@sodersens.se

0730-42 40 71

 
 

Kari Nukarinen

Transportansvarig

frakt@sodersens.se

0171-534 50

Diana Strandin

Fotograf

foto@sodersens.se

0171-53450

Veronica Bergsander

Kundtjänst / Showroomansvarig

Södersens Bålsta

info@sodersens.se

0171-53450

Tuomas Aho

Frakt / Logistik

frakt@sodersens.se

0171-53450